Series
Ratings
126
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Night on EarthRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Ancient ApocalypseRated ★ 5.0
Record of RagnarokRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Jimmy Savile: A British Horror StoryRated ★ 2.0
ClickbaitRated ★ 4.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Unabomber: In His Own WordsRated ★ 4.0