Movies
Ratings
260
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
Dilili in ParisRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 0.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 1.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5