Titles you rated
HarmonyRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5