Movies
Ratings
770
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.5