Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
On the LineRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0