Series
Ratings
94
The Crowned ClownRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5