Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.0