Series
Ratings
162- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5