Series
Ratings
57- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- AnnaRated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0
- MovingRated ★ 4.0
- New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
- New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- 3%Rated ★ 3.5
- Empress KiRated ★ 3.0
- Secret GardenRated ★ 3.0
- The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- The Hot Zone Season 1Rated ★ 3.0
- SKY CastleRated ★ 3.5
- ExtracurricularRated ★ 3.0
- Extraordinary YouRated ★ 3.5
- Splash Splash LoveRated ★ 3.5