Titles you rated
GravityRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Last PresentRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0