Series
Ratings
396- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 2.5
BootsRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 2.5
TempestRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- 하트페어링Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5- 기안이쎄오Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0