Series
Ratings
72- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 3.5
- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 2.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5- M&MRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 3.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.5- Ghost Negotiator TenmaRated ★ 4.5
Senryokugai SosakanRated ★ 3.0- みんな!エスパーだよ!番外編 〜エスパー、都へ行く〜Rated ★ 3.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 2.5- 도쿄전력소녀Rated ★ 3.0
- Operation Love SpecialsRated ★ 3.0
Otto no KanojoRated ★ 3.5