Movies
Ratings
101
HerRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 1.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0