Movies
Ratings
44
TranscendenceRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 0.5
Kick-AssRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0