Movies
Ratings
116
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5