Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0