Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Tomorrow VictoryRated ★ 4.5- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.5
Heaven & EarthRated ★ 4.0
The Great WivesRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 4.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.5