Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- The Catstody WarRated ★ 3.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Fate: The Winx Saga Season 2Rated ★ 3.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 3.0