Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5