Movies
Ratings
528
Bride WarsRated ★ 3.0
The Great DictatorRated ★ 3.5
Cheaper by the DozenRated ★ 4.5
Two Weeks NoticeRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
The StudentRated ★ 2.5
High School Musical: El DesafioRated ★ 3.5
One for the MoneyRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 4.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.5
Mr. DeedsRated ★ 3.5
Sophie's RevengeRated ★ 3.0
The Bounty HunterRated ★ 3.0
The SwitchRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.0
Monte CarloRated ★ 2.5
Venus and MarsRated ★ 1.0