Series
Ratings
13
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5