Titles you rated
FallRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5