Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
NANARated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0