Movies
Ratings
236
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0