Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Chio's School RoadRated ★ 2.0- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tamako MarketRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5
Your Lie in AprilRated ★ 2.0