Titles you rated
Certified CopyRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5