Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 3.5
My First ClientRated ★ 4.5
I Killed My MotherRated ★ 4.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 5.0
Dawn of the FelinesRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Day AfterRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0