Movies
Ratings
338
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5