Series
Ratings
34
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 4.5
MerlinRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Secret DoorRated ★ 3.5