Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
King ArthurRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0