Movies
Ratings
43
TwentyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0