Movies
Ratings
76
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0