Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
TroyRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0
Upside DownRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0