Titles you rated
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
All InRated ★ 0.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.5