Series
Ratings
69 Some Day or One DayRated ★ 1.0 Some Day or One DayRated ★ 1.0
 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
 SKY CastleRated ★ 4.0 SKY CastleRated ★ 4.0
 ChernobylRated ★ 4.5 ChernobylRated ★ 4.5
 Pride and PrejudiceRated ★ 2.5 Pride and PrejudiceRated ★ 2.5
 The World of the MarriedRated ★ 5.0 The World of the MarriedRated ★ 5.0
 Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
 Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
 We Married as a Job!Rated ★ 4.5 We Married as a Job!Rated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 ResurrectionRated ★ 4.0 ResurrectionRated ★ 4.0
 A Love To KillRated ★ 2.0 A Love To KillRated ★ 2.0
 The Snow QueenRated ★ 2.5 The Snow QueenRated ★ 2.5
 Padam PadamRated ★ 4.0 Padam PadamRated ★ 4.0
 Witch Yoo HeeRated ★ 2.0 Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
 The King Dae JoyoungRated ★ 4.0 The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
 Secret Love AffairRated ★ 4.5 Secret Love AffairRated ★ 4.5
 Big ThingRated ★ 3.5 Big ThingRated ★ 3.5