Movies
Ratings
305
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
A Knight's TaleRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
PredatorRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 3.5