Movies
Ratings
271
1917Rated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5