Titles you rated
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
One DayRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0