Series
Ratings
11
I Don't Love You YetRated ★ 5.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 0.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 0.5
Legal HighRated ★ 5.0