Series
Ratings
445
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Under NinjaRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Viral HitRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5