Titles you rated
Chicken RunRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0