Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Squaring the Circle (The Story of Hipgnosis)Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Revival69: The Concert That Rocked the WorldRated ★ 3.5
Meet DaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5