Titles you rated
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0