Movies
Ratings
191
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0