Series
Ratings
153- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 1.0
Miss RipleyRated ★ 2.5
Love RainRated ★ 1.5
Man from the EquatorRated ★ 2.0
TripleRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0