Movies
Ratings
234
CloserRated ★ 2.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5