Titles you rated
Despicable MeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0