Movies
Ratings
124
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
ZegenRated ★ 2.5- the Making of a ProstituteRated ★ 3.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 3.0
SmokeRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5