Movies
Ratings
580
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0