Movies
Ratings
781
The French DispatchRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SpacemanRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 4.5